Kariera

Zainteresowany pracą u nas?

Dołącz do naszego zespołu!
Prześlij swoje CV na adres: praca@stesar.pl

Kariera

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży polskiej i zagranicznej

Jesteśmy firma inżynierską. Istniejemy na rynku już prawie 30 lat. Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, montażem i uruchamianiem systemów automatyki. Naszą główną specjalizacją są systemy w branży intralogistycznej. Zatrudniamy ponad 60 osób. Naszymi klientami są firmy z całego rynku europejskiego.

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i zagranicą
  • rozwój sprzedaży, dbałość o pozytywne i długofalowe relacje
  • planowanie, realizowanie i rozwój sprzedaży zgodnie ze strategią firmy
  • przygotowywanie ofert
  • współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań przemysłowych
  • mile widziane doświadczenie w branży intralogistycznej
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Europy
  • znajomość rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów magazynowych i produkcyjnych
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • doświadczenie w branży B2B
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, aktywnie działającej na rynkach europejskich
  • umowa o pracę lub B2B
  • system prowizyjny powiązany z wynikami
  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • możliwa praca na zasadzie home office bez konieczności stałej relokacji do Trójmiasta
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bardzo przyjazną atmosferę w miejscu pracy
  • doskonalenie zawodowe i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach.

Możesz również aplikować przez portal Pracuj.pl.

Nie znalazłeś w aktualnych ofertach pracy stanowiska idealnego dla siebie?
Uważasz, że mógłbyś wnieść swoją wartość do naszej firmy?
Jeśli tak?