ul. Chwaszczyńska 133A, 81-571 Gdynia, Poland +48 58 340 02 60

Misja

Misja - Systemy automatyki... od pomysłu do wykonania...

  • Rozwiązania kompleksowe, „pod klucz” – od pomysłu, poprzez projekt, wykonanie szaf sterowniczych, oprogramowanie po uruchomienie u klienta i opiekę nad obiektem.

Na początku jest pomysł. I już tutaj nasza firma służy pomocą. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w różnych gałęziach przemysłu, nie tylko powiemy Klientowi jak to zrobić, ale również podpowiemy, co można zrobić. Następnie, wykorzystując nowoczesne systemy CAD, szybko i precyzyjnie zaprojektujemy aplikację. Na tym etapie często rodzą się dodatkowe pomysły na usprawnienie danego procesu i na pewno się nimi z Klientem podzielimy. Gotowy projekt wdrożymy w życie równie sprawnie - montaże wykonujemy szybko i czysto. Nasz Klient może być przekonany o tym, że efekt końcowy spełni jego wszystkie oczekiwania a być może nawet je przerośnie. Oczywiście tutaj nasza praca się nie kończy - oprócz serwisu gwarancyjnego, przez cały czas życia systemu oferujemy serwis pogwarancyjny oraz służymy pomocą przy ewentualnej rozbudowie.

  • Wieloletnie doświadczenie – prawie 30 lat na rynku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiadamy wszechstronną, praktyczną wiedzę na temat automatyki, tzw. „know how”. Ponad 400 systemów automatyki oddanych do użytku na przestrzeni 30 lat pozwala nam na szybkie i elastyczne podejście do każdego systemu – od małych po bardzo duże. Równie ważną rolę jak znajomość automatyki przy dużych systemach odgrywa również umiejętność planowania i sprawnej logistyki. I tu również nasze wieloletnie doświadczenie wsparte nowoczesnymi technologiami pozwala nam na pełne usatysfakcjonowanie klienta.

  • Wysoka jakość wykonania w połączeniu z komponentami wyłącznie renomowanych marek daje gwarancję bezawaryjności.

Prywatnie cenimy sobie wysoką jakość wykonania – tego oczekujemy wybierając produkty w różnych sferach życia. Tą samą zasadą kierujemy się wykonując nasze systemy sterowania – wysoki poziom wykonania, dokładność i „dobra robota” są dla nas niezmiernie ważne. Lubimy być utożsamiani z najwyższą jakością. Ponadto, nasze systemy wykonujemy tylko z podzespołów i materiałów renomowanych światowych marek.

  • Duża elastyczność stosowanych rozwiązań – dostosowywanie standardów do dowolnych oczekiwań klienta.

Niejednokrotnie zdarza się, że Klient posiada już pewne standardy wykonania systemów sterowania – może to dotyczyć „platformy sprzętowej”, szczegółów wykonania szaf elektrycznych, zasad bezpieczeństwa, sposobu wykonania interfejsu człowiek-maszyna itd. Każdy nasz projekt konsultujemy szczegółowo odnośnie standardów wykonania z Klientem i zapewniamy całkowitą zgodność z oczekiwaniami.